Tento e-shop využívá cookies

Tento eshop používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analyzácii správanie návštevníkov. Používaním stránok s týmto súhlasíte.

Pre zobrazenie dealerských cien je nutné sa najprv prihlásiť.

Beriem na vedomie

Kategorizácia stavu tovaru

Notebooky

Každý použitý notebook prejde dôkladným servisom – repasáciou. Z technického hľadiska sú notebooky funkčné na 100%. Z kozmetického hľadiska môžu javiť známky používania. Jedná sa o drobné škrabance, ryhy, odreniny na krytoch, drobné preliačiny, alebo ľahko narazené  rohy na tele notebooku, škrabance, odtlačky a mapy na LCD. Podľa miery opotrebenia sú notebooky zaradené do nasledujúcich tried. Vo všetkých triedach je garantovaná záruka 100% funkčnosti notebooku.

 • Trieda „A+“
  Notebook je ako nový, nejaví žiadne známky používania. Väčšinou sa jedná o notebooky, ktoré slúžili ako náhradné, alebo záložné.
 • Trieda „A“
  Najpredávanejšia trieda notebookov (neoznačuje sa v nadpise produktov). Notebook javí drobné známky používania. Na tele notebooku môžu byť drobné škrabance. LCD displej notebooku je v 100% stave.
 • Trieda „B+“
  Notebook javí známky používania. Škrabance, odreniny, drobné preliačiny na tele a/alebo klávesnici notebooku. LCD displej notebooku je v 100% stave.
 • Trieda „B“
  Notebook javí viditeľné známky používania. Obvykle sú na LCD displeji odtlačky klávesnice, fliačiky, škrabančeky, alebo chybné pixely, a/alebo ryhy, praskliny, odreniny na tele a klávesnici notebooku. Chyby, ktoré nemajú vplyv na funkčnosť notebooku, notebook je 100% funkčný. Notebooky z tejto triedy sú predávané s výraznou zľavou.


Batérie v notebookoch

 • Nová batéria
  S notebookom je dodaná nová batéria so zárukou 24 mesiacov.
 • Použitá batéria
  V notebooku je pôvodná batéria, ktorej funkčnosť je v dobe predaja overená a garantovaná. Na použitú batériu sa záruka nevzťahuje.
 • Batéria s nulovou výdržou
  Notebook je dodaný bez batérie, alebo s nefunkčnou batériou. Zákazník má možnosť zakúpenia novej batérie za zvýhodnenú cenu.

 

Monitory

 • Trieda „A“
  Displej monitora je v 100% stave. Ľahké známky používania sú len na plastoch monitora.
 • Trieda „B“
  Monitor javí väčšie známky používania na plastoch. Na displeji môžu byť škrabance, biele fliačiky, chybné pixely, alebo nečistoty. Tieto závady nemajú vplyv na funkčnosť monitora. Monitory z tejto triedy sú predávané s výraznou zľavou.