Najčastejšie otázky

Kedy dostanem tovar ak má batéria, alebo nabíjačka uvedené "Nie je skladom"?

Batérie a nabíjačky, ktoré majú uvedené "Nie je skladom" objednávame u našich zahraničných dodávateľov. Ich dostupnosť v takomto prípade je obvykle 7-14 dní.

 

Čo znamená, ak je pri notebooku uvedené "Trieda B"?

Podľa miery opotrebenia sú notebooky zaradené do tried. Vo všetkých triedach je garantovaná záruka 100% funkčnosti notebooku.

Notebook, označený ako Trieda "B", javí viditeľné známky používania. Sú to napríklad ryhy, praskliny, odreniny na tele a klávesnici notebooku, škrabance, odtlačky klávesnice, fliačiky, alebo chybné pixely na LCD displeji. Chyby, ktoré nemajú vplyv na funkčnosť notebooku. Notebooky z tejto triedy sú predávané s výraznou zľavou.

Kompletný zoznam tried repasovanej výpočtovej techniky nájdete v časti Kategorizácia stavu tovaru.

 

Čo znamená, ak je v popise a špecifikácii počítača, alebo notebooku uvedené "Inštalácia Windows", "Predinštalácia Windows", alebo "Pôvodný COA štítok (bez inštalácie)"?

  • Ak je uvedené „Inštalácia Windows“, tak je v cene počítača, alebo notebooku príslušný operačný systém, ktorý je nainštalovaný na danom zariadení. Súčasťou dodávky nie je inštalačné médium.
  • Ak je uvedené „Predinštalácia Windows“, potom je v cene počítača, alebo notebooku predinštalácia príslušného operačného systému na základe pôvodnej licencie, ktorá bola na danom zariadení. Súčasťou dodávky nie je inštalačné médium.
  • Pokiaľ je uvedené „Pôvodný COA štítok (bez inštalácie)“, tak na danom počítači, alebo notebooku je iba nalepený pôvodný COA štítok Windows, počítač je protokolárne zmazaný a nekupujete si s ním operačný systém. V tomto prípade odporúčame zakúpiť jeden zo zvýhodnených operačných systémov Windows z našej ponuky.

 

Kde môžem sledovať zásielku s tovarom?

Po odoslaní tovaru Vám na e-mail uvedený v objednávke príde správa o  odoslaní s číslom balíka. Toto číslo vložíte do sledovacieho systému prepravnej spoločnosti, ktorý nájdete na adrese Sledovanie zásielok Geis.

 

Máte otázku? Napíšte nám

*
*
*