Najčastejšie otázky

Čo znamená, ak je pri notebooku uvedené "Trieda B"?

Podľa miery opotrebenia sú notebooky zaradené do tried. Vo všetkých triedach je garantovaná záruka 100% funkčnosti notebooku.

Kompletný zoznam tried repasovanej výpočtovej techniky nájdete v časti Kategorizácia stavu tovaru.

 

 

Čo znamená, ak je v popise a špecifikácii počítača, alebo notebooku uvedené "Inštalácia Windows", "Predinštalácia Windows", alebo "Pôvodný COA štítok (bez inštalácie)"?

  • Ak je uvedené „Inštalácia Windows“, tak je v cene počítača, alebo notebooku príslušný operačný systém, ktorý je nainštalovaný na danom zariadení. Súčasťou dodávky nie je inštalačné médium.
  • Ak je uvedené „Predinštalácia Windows“, potom je v cene počítača, alebo notebooku predinštalácia príslušného operačného systému na základe pôvodnej licencie, ktorá bola na danom zariadení. Súčasťou dodávky nie je inštalačné médium.
  • Pokiaľ je uvedené „Pôvodný COA štítok (bez inštalácie)“, tak na danom počítači, alebo notebooku je iba nalepený pôvodný COA štítok Windows, počítač je protokolárne zmazaný a nekupujete si s ním operačný systém. V tomto prípade odporúčame zakúpiť jeden zo zvýhodnených operačných systémov Windows z našej ponuky.

 

 

Kde môžem sledovať zásielku s tovarom?

Po odoslaní tovaru Vám na e-mail uvedený v objednávke príde správa o  odoslaní s číslom balíka. Toto číslo vložíte do sledovacieho systému prepravnej spoločnosti, ktorý nájdete na adrese Sledovanie zásielok Geis.

Napište nám svůj dotaz

*
*
*